ČASTO KLADENÉ DOTAZY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY KOLIK PRAMENŮ POTŘEBUJU?
Jednoznačně na tuto otázku odpovědět nejde. Záleží na hustotě a struktuře vašich vlasů a taky na typu vlasů k prodloužení. Jemné, ne moc husté vlasy, sestříhané a trochu delší nejsou na počet pramenů tak náročné, občas stačí i 100 pramenů 0,5g. Vlnité, hrubé (objemné) nebo hustější vlasy potřebují i 150 pramenů. Nelze to ovšem takhle zobecnit. Není problém dodatečně vlasy zahustit dalšími prameny.Vždy je nejlepší osobní konzultace.

ZA JAK DLOUHO JE POTŘEBA POSUNUTÍ?
Posouvání (OBNOVA) je závislé na tom, jak rychle vám vlasy rostou. Většinou je to kolem 3 měsíců. Při posouvání se sundavají prameny, vlasy se pročešou a znovu nasazují. Cena je ring 20Kč 1 pramen.

KOLIK ZAPLATÍM PENĚZ ZA VLASY A PRÁCI?
Když si v ceníku vyhledáte druh, delku, metodu zjistíte cenu za 1 pramen. Ten vynásobíte počtem pramenů, který si přejete. Optimum na hlavu je 100/130 pramenů. Následně připočítáte cenu za práci která je 20kč za 1 pramen,opět vynásobíte počtem pramenů. př: ruské vlasy,50cm,keratin stojí 74kč pramen, přeju si 130 pramenů 74x130=9620,- cena za vlasy! cena za práci je 20kč pramen tzn. 130x20=2600,- dohromady tedy cena za kompletní prodloužení je 9620+2600= 12 220,-!!! V PŘÍPADĚ ŽE SE NEMŮŽETE DOPOČÍTAT, MŮŽETE SE NA NÁS OBRÁTIT!

JAK DLOUHO SE NA PRODLOUŽENÍ ČEKÁ?
Časově jsme hodně flexibilní. Vlasy vykupujeme v Brně od Po do ČT. Může se stat že do druhého dne, když je čas ale zhruba tak do týdne.

JE POTŘEBA KONZULTACE?
Konzultace je PODMÍNKOU, pro určení požadovaného odstínu a počtu pramenů, popř. Poradit se o délce a druhu vlasů.Navíc vždy je potřeba zaplatit vlasy předem abychom je mohli koupit. Vlasy nemáme skladem.

PRODLUŽUJETE MATERIÁLEM, KTERÝ SI SAMA DODÁM?
Samozřejmě lze prodloužit i vlastním materiálem, v tomto případě ale neručíme za spoje ani za kvalitu vlasů.Když si dodáte vlastní prameny osazené keratinovými destičkami nebo nehtíky, v případě micro rings i tyčinkami, činí za nasazení 20 Kč/ 1 pramen.

JÁKÁ DÉLKA JE PRO MĚ VHODNÁ?
Nedoporučuje se obecně prodlužovat o víc jak 30cm kvůli výrazné změně a nepřirozeném vzhledu. V případě, že si ale dáváte více pramenů, protože počítáte se sestříháním, je to běžná praxe. Pokud se vlasy dobře sestříhají, není to pak tolik znát. Délku si pro představu můžete změřit např. Provázkem, který si přiložíte k pokožce hlavy cca do výškové úrovně uší. Požadovanou délku si pak změřte. Obecně doporučuji délku do 60ti cm.

MÁM HODNĚ KRÁTKÉ VLASY MŮŽU JE PRODLOUŽIT?
Dá se prodloužit již od 3-4cm, obecně je potřeba ale říct, že na tak krátkých vlasech spoje nemusí dobře držet, mohou sjíždět. Vlasy pro prodloužení by měly být dlouhé 7-10cm minimálně. Při kratších délkách doporučujeme metodu keratin, která drží lépe.
Facebook
Enjoyed with Digimadi.cz