Proměny

Proměna je kadeřnický a kosmetický úkon, při kterém změníme Váš zevnějšek. Před provedením úkonu dostanete k podepsání "Srozumění proměny" kde stojí:
 
Jsem srozuměn/a  s  průběhem proměny. Jsem si vědoma že daný úkon se mi nemusí líbit.Ale i přes to jsem se rozhodla proměnu podstoupit. Jsem si vědoma že celá proměna je zveřejněná na  internetu a souhlasím s tím. Lucie Šafránková neodpovídá za moji nespokojenost, tudíž nemám právo nárokovat nápravu.

 
Samotná proměna trvá cca 2hodiny, někdy i více dle náročnosti.Po dobu proměny relaxujte a užívejte si to. Nemusíte mít strach.Můžete si dát kávičku a něco hezkého si přečíst.Budeme se vám maximálně věnovat.O tom jaký úkon vám provedeme rozhodneme my.Barvu a střih okrajově konzultujeme s vámi.V ceně proměny je účes, líčení a 3x elektronická fotka.Cena proměny je pohyblivá standart začíná 1200,- 
 
Milé dámy pokud nechcete líčit ani fotit, v tom případě to není proměna!!!Je to klasická návštěva kadeřníka kdy po konzultaci chcete změnit od základu svůj účes.

Zakoupit můžete také proměnu jako Dárkový poukaz! Na ceně se domluvíme nebo jednoduše zakoupíte v hodnotě 1200,- a zbytek si doplatí obdarovaný.

Pokud se objednáte na proměnu a bez předchozí omluvy se nedostavíte, nebude na vaše příští objednávání brán ohled a jednoduše už vás nevezmeme a to ani v případě poukazu bez nároku na vrácení peněz.Jednak je slušnost omluvit se a jednak si uvědomte že zabíráte termín, který jednoduše může využít někdo jiný .Samozřejmě bereme v potaz akutní případy.V tom případě Vás ale žádáme o omluvu v aktuální chvíli.Například třeba 5min před dojednaným termínem. 
 
Děkujeme za pochopení

Tímhle chráníme všechny slušné zákaznice.

Fotografie z proměn naleznete zde. 

Kompletní ceny našeho salónu najdete zde. 
Facebook
Enjoyed with Digimadi.cz